Gta Vi, اخبار بازی

GTA VI ممکن است در 2022 عرضه شود!

مایکل پکتر: GTA VI ممکن است در 2022 عرضه شود

بعد از سال‌ها عرضه‌ی پیاپی سری بازی‌های GTA و موفقیت عظیم GTA V بسیاری ممکن است با خود بگویند که نسخه‌ی بعدی این فرنچایز قرار است کی عرضه شود؟ آقای “مایکل پکتر”‌ تحلیل‌گر نام‌ آشنا‌ی صنعتِ‌ گیم پاسخ می‌دهد.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Gta Vi, اخبار بازی

ویژگی های احتمالی بازی GTA VI چه خواهند بود؟

وب سایت زومجی – محمد رستمی: اگر طرفدار جی تی ای هستید حتما می دانید راکستار هرچند سال یکبار نسخه ای بزرگ و عالی از این سری ارائه می کند. اینک پس از گذشت چند سال از GTA V کم کم نوبت به GTA VI می رسد. با زومجی همراه باشید تا شما را از بزرگ ترین شایعات نسخه بعدی آگاه کنیم.

اخبار بازی

20 بازی واقعا ترسناک که بهتر است با چراغ خاموش آنها را تجربه کنید!

این روزها پیدا کردن بازی‌های ترسناک کار سختی است. پیدا کردن بازی‌های ترسناک خوب از حل کردن معماهای رزیدنت اویل 3 هم سخت‌تر است. به همین علت تصمیم گرفتیم بهترین بازی‌های ژانر وحشت را در کنار هم جمع کنیم. در این لیست از بازی‌های پرهزینه‌ی همین امسال گرفته تا تکست ادونچرهای دوران پارینه سنگی پیدا می‌شود!

در ادامه مطلب بیشتر به این موضوع میپردازیم.

اخبار بازی, بازی های دیگر

با رکورد دار صنعت بازی های کامپیوتری آشنا شوید !

 

سال ۲۰۱۲ سال خاصی بود. جدا از مسایل مربوط به پایان دنیا و تمام فیلم هایی که مربوط به آن ساخته شد فیلم های بزرگ و کوچک دیگری نیز ساخته شد اما یکی از فیلم هایی که جریان مختص به خود را به راه انداخت، فیلم مسابقه عطش یا Hunger Games بود. داستان ساده بود، رقابت تا سر حد مرگ!